Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Przechowywanie rzeczy na Modlińskiej

  Przechowywanie rzeczy poza domem może być uciążliwe i czasochłonne, szczególnie jeśli mieszkasz w centrum miasta. Dlatego też poznaj ofertę na przechowywanie rzeczy na Modlińskiej – łatwe i bezpieczne rozwiązanie dla mieszkańców Warszawy.

   

  Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepszą przestrzeń do przechowywania Twoich rzeczy.

  Nasza oferta przechowywania rzeczy obejmuje szeroki zakres rozmiarów przestrzeni magazynowych, które pozwalają na przechowywanie różnych typów rzeczy – od mniejszych przedmiotów po większe meble. Nasze przestrzenie są wyposażone w system kamer monitoringu oraz alarmów, co zapewnia bezpieczeństwo Twoich rzeczy.

  Dodatkowo, nasi klienci mają dostęp do swoich rzeczy przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz odebrać lub dostarczyć swoje rzeczy w dogodnym dla Ciebie czasie. Nasze przestrzenie są dobrze wentylowane, co oznacza, że Twoje rzeczy są zawsze w dobrym stanie, a Ty możesz mieć spokój, że Twoje rzeczy są zabezpieczone i chronione.

  Przechowywanie rzeczy na Modlińskiej to także elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przestrzeni na krótki lub długi okres czasu. Nasza elastyczna polityka wynajmu umożliwia Ci dopasowanie wielkości przestrzeni do Twoich potrzeb i zapewnia dostępność przestrzeni na długi lub krótki okres czasu.

  Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i elastycznego rozwiązania do przechowywania swoich rzeczy w Warszawie, TOPBOX na Modlińskiej to najlepsze rozwiązanie.

  Oferujemy

  Czerwona kartka w kalendarzu? To nic. Korzystaj ze swojego boksu kiedy chcesz, nawet w niedziele i święta.

  Nie martw się, że Twój transport nie będzie miał gdzie stanąć. Zapewniamy wygodną strefę parkingową dla naszych klientów i kurierów.

  Magazyny kojarzą Ci się z brakiem zasięgu? U nas pozostaniesz online dzięki szybkiej sieci WLAN, działającej w całym obiekcie.

  Nie kłopocz się szukaniem pudeł, opakowań czy rękawic. To wszystko i wiele więcej kupisz na miejscu. W Top Box masz full service!

  W godzinach pracy naszego biura odbierzemy Twoje paczki zaadresowane na Tarasową 1, gdy Ciebie nie będzie akurat w pobliżu.

  Zawsze możesz na nas liczyć. Doradzimy Ci optymalny sposób przechowywania i pomożemy z formalnościami.

  Wózki pionowe, paletowe i platformowe czekają na Ciebie w Top Box. Wszystko dla Twojej wygody i zdrowszego kręgosłupa.

  Lubisz wiedzieć wszystko z góry? Skorzystaj z kalkulatora online i oblicz, ilu m2 będziesz potrzebować na swoje rzeczy.

  Kup lub wypożycz profesjonalne regały magazynowe, aby wydajnie i wygodnie przechować swoje rzeczy. Pomożemy w montażu.

  Ubezpieczenie swojego mienia możesz wykupić na miejscu, przy podpisywaniu umowy najmu - bez zbędnych formalności.

  Uwolnij miejsce do życia!

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe