800 800 007 ZADZWOŃ DO MNIE
Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
PL
pl en

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Co to jest self-storage?

  Self-storage to – najprościej mówiąc – magazyn samoobsługowy. 

  Różni się on jednak znacząco od magazynów, które zapewne przychodzą Ci teraz na myśl – gigantycznych, otwartych hal, wypełnionych po sufit paletami czy regałami.

  Self-storage to, owszem, zazwyczaj dość sporych rozmiarów budynek, tyle że podzielony na różnej wielkości boksy magazynowe. Przykładowo w Top Box możesz wybierać z zakresu od 1 do +50 m2

  Druga różnica jest taka, że typowy magazyn wynajmuje się zazwyczaj na dłuższy czas, bo ma on za zadanie na stałe wspierać średnie czy duże przedsiębiorstwo.

  Za to z self-storage możesz korzystać – również prywatnie – i przez dowolny okres, nawet bardzo krótki. My proponujemy naszym klientom możliwość wynajęcia boksu na zaledwie 7 dni, co jest naszym niewątpliwym atutem. Oczywiście możesz również korzystać z naszych usług dużo dłużej, nawet przez czas nieokreślony. 

  Te dwie cechy – czyli możliwość wynajęcia dowolnej przestrzeni na dowolny czas – sprawiają, że self-storage to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje dodatkowego miejsca do przechowania rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to firma, czy też osoba prywatna.

  Nietrudno się domyślić, że elastyczność tej usługi wiąże się z preferencyjnym sposobem jej rozliczania. Korzystając ze schowka w ramach self-storage, płacisz tylko za tyle m2 i tyle dni, ile rzeczywiście potrzebujesz. 

  My w Top Box idziemy krok dalej i umożliwiamy Ci dowolne zmniejszanie i zwiększanie wynajmowanego boksu, w zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby na dany moment.

  Kolejną zaletą tej formy magazynowania rzeczy jest to, że daje Ci ona 100-procentową gwarancję bezpieczeństwa. Zarówno pod względem warunków fizycznych panujących w magazynie (odpowiednia temperatura i wilgotność), jak i jego niedostępności dla osób niepożądanych (rozbudowane systemy ochrony). 

  Nie można powiedzieć tego samego o komórkach lokatorskich, garażach czy innych składzikach służących do przechowywania.Na koniec warto wspomnieć, że zyskująca coraz większą popularność branża self-storage wspiera bardzo modny dzisiaj ruch declutteringu, czyli “odgracania” przestrzeni w domach, mieszkaniach, biurach i lokalach użytkowych. A co za tym idzie, pomaga organizować codzienną przestrzeń do życia i pracy w duchu minimalizmu. Ponadto jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy decydują się na minidom czy minibiuro – kierunek, w jakim niewątpliwie podąża współczesny rynek nieruchomości.

  Zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie?

  Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania, to tak, self-storage jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. 

  Nawet jak mówimy tylko o 1 m2 powierzchni na zaledwie kilka dni.

  A jeśli wciąż nie masz pewności i chcesz poznać konkretne sytuacje, w których ta forma magazynowania świetnie się sprawdza, to zajrzyj do sekcji:

  Gdy brakuje Ci miejsca do życia, czyli self-storage dla klientów prywatnych.

  Klient prywatny

  Gdy brakuje Ci miejsca do pracy, czyli self-storage dla klientów biznesowych.

  Klient biznesowy

  Opisaliśmy tam kilkanaście przypadków, w których najczęściej przydaje się wsparcie self-storage. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że któryś z nich jest Ci znajomy. Choć oczywiście ta lista nie jest skończona.

  Opinie

  Agnieszka K.

  Po niespełna dwóch godzinach od znalezienia Top Box i pierwszego kontaktu mogłam korzystać z magazynu. Boksy są czyste, a cały obiekt bardzo nowoczesny. Personel jest bardzo przyjazny i niezwykle pomocny. Cena dla nowych klientów bezkonkurencyjna.

  Tomasz H.

  Świetne boksy w bardzo dobrze utrzymanym budynku. Personel bardzo kompetentny i pomocny.

  Daniel O.

  Czysto, sucho, duży wybór boksów, materiały do pakowania i kartony dostępne na miejscu, dostęp do boksu o każdej porze, dużo miejsca do parkowania i załadunku. Przyjazny personel, bardzo łatwy dojazd i kontakt przez e-mail. Polecam!

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe