Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  MINI MAGAZYN

  wynajme magazyn warszawa bielany

  Każda firma potrzebuje systemu przechowywania, niezależnie od jego wielkości, dlatego w przypadku małej lub średniej wielkości firmy zaleca się wynajęcie mini-magazynu, a nie budowanie go ani kupowanie. Optymalizacja kosztów magazynowania jest zawsze ważna, szczególnie jeśli chodzi o promocję biznesu od podstaw.

  Warunki przechowywania w TOPBOX są odpowiednie dla prowadzenia firmy:

  • TOPBOX oferuje mini-magazyny lub komórki lokatorskie do wynajęcia. Boks jest izolowanym pomieszczeniem o wysokości 2,75 m w ciepłym, strzeżonym magazynie, zamykanym na elektrozamek.

  • Całodobowy dostęp do magazynu, również w święta i dni wolne, bez systemu papierowych przepustek, bez konieczności ostrzegania administracji magazynu o wizycie – jesteś całkowicie niezależny podczas korzystania z wynajmowanego pomieszczenia.

  • Masz gwarancję bezpieczeństwa przechowywanego mienia dzięki ubezpieczeniu i ścisłemu przestrzeganiu komfortowych warunków przechowywania: stałej temperatury, kontroli wilgotności.

  • Wygodny parking i wyposażony obszar załadunku i rozładunku towarów sprawiają, że praca magazynowa jest prosta i wygodna.

  Skontaktuj się z nami, a specjaliści pomogą Ci obliczyć rozmiar magazynu!

  TOPBOX oferuje część usług bezpłatnie:

  • Wi-Fi, sprzęt do załadunku, brak rachunków za media

  • Możesz zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar boksu podczas procesu wynajmu magazynu, aby nie płacić za niewykorzystaną wynajętą powierzchnię. Objętość towarów często zmienia się w zależności od pory roku, pełni rynku i harmonogramu dostaw, zmieniając rozmiar pomieszczenia można sporo zaoszczędzić.

  • Zamknięty parking samochodowy na czas pobytu

  • Wi-Fi, sprzęt do załadunku, brak rachunków za media

  Oferujemy

  Czerwona kartka w kalendarzu? To nic. Korzystaj ze swojego boksu kiedy chcesz, nawet w niedziele i święta.

  Nie martw się, że Twój transport nie będzie miał gdzie stanąć. Zapewniamy wygodną strefę parkingową dla naszych klientów i kurierów.

  Magazyny kojarzą Ci się z brakiem zasięgu? U nas pozostaniesz online dzięki szybkiej sieci WLAN, działającej w całym obiekcie.

  Nie kłopocz się szukaniem pudeł, opakowań czy rękawic. To wszystko i wiele więcej kupisz na miejscu. W Top Box masz full service!

  W godzinach pracy naszego biura odbierzemy Twoje paczki zaadresowane na Tarasową 1, gdy Ciebie nie będzie akurat w pobliżu.

  Zawsze możesz na nas liczyć. Doradzimy Ci optymalny sposób przechowywania i pomożemy z formalnościami.

  Wózki pionowe, paletowe i platformowe czekają na Ciebie w Top Box. Wszystko dla Twojej wygody i zdrowszego kręgosłupa.

  Lubisz wiedzieć wszystko z góry? Skorzystaj z kalkulatora online i oblicz, ilu m2 będziesz potrzebować na swoje rzeczy.

  Kup lub wypożycz profesjonalne regały magazynowe, aby wydajnie i wygodnie przechować swoje rzeczy. Pomożemy w montażu.

  Ubezpieczenie swojego mienia możesz wykupić na miejscu, przy podpisywaniu umowy najmu - bez zbędnych formalności.

  Uwolnij miejsce do życia!

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe