Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Kawalerki – coraz bardziej popularny typ mieszkania

  Kawalerka stała się bardzo poszukiwanym mieszkaniem zwłaszcza w dużych miastach. Małe lokale kupowane są przez ludzi dopiero wkraczających na zawodową ścieżkę oraz tych, którzy myślą o inwestycji na wynajem. Niewątpliwym problemem związanym z mieszkaniem w kawalerce jest przechowywanie drobnych rzeczy w dużych ilościach oraz sprzętu sportowego lub turystycznego.

  Gdzie przechowywać rzeczy w bloku?

  W małym mieszkaniu trudno jest pomieścić wszystkie rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Problem jest jeszcze większy, gdy któryś z domowników jest pasjonatem sportu wymagającego używania specjalnego sprzętu. Wtedy przydatne może okazać się wynajęcie miejsca do przechowywania rzeczy w bloku. Jeśli nie wiesz, ile przestrzeni potrzebujesz na swoje rzeczy skontaktuj się z konsultantem. Rezerwacji wybranej komórki możesz dokonać samodzielnie korzystając z załączonego poniżej przycisku.

  Warto pamiętać, żeby:

  1. Korzystać z oferty sprawdzonego operatora, który posiada odpowiednie zabezpieczenia.
  2. Przed wynajęciem miejsca na przechowywanie rzeczy upewnić się, czy nie ma ono żadnych ukrytych wad.
  3. Dokładnie obejrzeć pomieszczenie i zdecydować, czy jest ono odpowiednie dla naszych potrzeb.

  Ile kosztuje wynajem piwnicy lub komórki?

  Kupując kawalerkę zazwyczaj istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pomieszczenia w piwnicy. Jednak wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów wynoszących kilkadziesiąt tysięcy złotych. Właściciele mieszkania często więc rezygnują z tej opcji i decydują się na wynajęcie komórki od innego lokatora. Komórka lokatorska może być oferowana w różnych cenach. Miesięczna opłata będzie zależała między innymi od:

  Hotel dla przechowywania rzeczy Warszawa

  Z problemem miejsca na różne nieużywane meble, sprzęt i inne przedmioty borykają się zwłaszcza mieszkańcy Warszawy. Wiele osób przebywa w stolicy tymczasowo lub nie może pozwolić sobie na kupno większego lokalu. Rosnąca ilość kawalerek pociąga za sobą zwiększone zapotrzebowanie na pomieszczenia typu mały magazyn oraz hotel dla rzeczy. Warszawa jest więc miejscem, w którym takie usługi mogą się rozwinąć. Hotel można łatwo wynająć. Wystarczy zadzwonić do danej firmy lub skontaktować się mailowo. Dostępne są pomieszczenia o różnych wielkościach, dzięki temu za niewygórowaną opłatą można bezpiecznie przechowywać wybrane przedmioty przez kilka dni lub nawet kilka lat. 

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe