Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Jesteśmy już od roku w Warszawie, a Ty nadal trzymasz rzeczy na balkonie?

  Zapoznaj się z warunkami promocji urodzinowej z okazji pierwszej rocznicy Top Box w Warszawie:

  1.Organizatorem promocji jest firma TOP BOX LANDBANK POLAND z siedzibą pod adresem ul.J.Dąbrowskiego 46/01, 02-563 Warszawa.

  2. Promocja dotyczy wynajmu magazynów samoobsługowych w określonych rozmiarach : 4m2, 6m2,12m2. Ilości magazynów które obejmuje promocja:
  12 szt – dla magazynów 4m2,
  6 szt – dla magazynów 6m2,
  4 szt – dla magazynów 12m2.

  3. Promocja obowiązuje w okresie od 26.08.2023 do wyczerpania zapasów, chyba że zostanie wcześniej zakończona lub przedłużona przez Organizatora.

  4. Promocja przy wynajmie pierwszego magazynu TOP BOX dotyczy nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z usług TOP BOX.

  5. Oferta promocyjna dotyczy tylko wybranych magazynów samoobsługowych i podlega dostępności. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany dostępności magazynów objętych promocją.

  6. Uzyskana zniżka obowiązuje na cały okres umowy w przypadku umów na czas określony lub do pierwszej zmiany ceny w przypadku umów na czas nieokreślony. Zniżka nie dotyczy usług dodatkowych takich jak ubezpieczenie itp.

  7.Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie umowy najmu.

  8. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy podpiszą umowę najmu na co najmniej 1 miesiąc.

  9.Promocja nie może być łączona z innymi obowiązującymi promocjami, rabatami ani ofertami specjalnymi, chyba że zostanie to wyraźnie wskazane przez Organizatora.

  10.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia, z zastrzeżeniem przysługujących praw klientom, którzy już podpisali umowę najmu na podstawie promocyjnych warunków.

  11.Wszelkie spory wynikłe w związku z promocją będą rozstrzygane na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

  12.Niniejszy regulamin jest integralną częścią promocji i akceptacja jego postanowień jest warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej.

  Oferujemy

  Czerwona kartka w kalendarzu? To nic. Korzystaj ze swojego boksu kiedy chcesz, nawet w niedziele i święta.

  Nie martw się, że Twój transport nie będzie miał gdzie stanąć. Zapewniamy wygodną strefę parkingową dla naszych klientów i kurierów.

  Magazyny kojarzą Ci się z brakiem zasięgu? U nas pozostaniesz online dzięki szybkiej sieci WLAN, działającej w całym obiekcie.

  Nie kłopocz się szukaniem pudeł, opakowań czy rękawic. To wszystko i wiele więcej kupisz na miejscu. W Top Box masz full service!

  W godzinach pracy naszego biura odbierzemy Twoje paczki zaadresowane na Tarasową 1, gdy Ciebie nie będzie akurat w pobliżu.

  Zawsze możesz na nas liczyć. Doradzimy Ci optymalny sposób przechowywania i pomożemy z formalnościami.

  Wózki pionowe, paletowe i platformowe czekają na Ciebie w Top Box. Wszystko dla Twojej wygody i zdrowszego kręgosłupa.

  Lubisz wiedzieć wszystko z góry? Skorzystaj z kalkulatora online i oblicz, ilu m2 będziesz potrzebować na swoje rzeczy.

  Kup lub wypożycz profesjonalne regały magazynowe, aby wydajnie i wygodnie przechować swoje rzeczy. Pomożemy w montażu.

  Ubezpieczenie swojego mienia możesz wykupić na miejscu, przy podpisywaniu umowy najmu - bez zbędnych formalności.

  Uwolnij miejsce do życia!

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe