Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Jak się zmieniają wymagania do mieszkań?

  Ceny mieszkań nieustannie idą w górę. Dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się kawalerki. Niestety w niewielkich metrażowo lokalach brakuje miejsca do przechowywania rzeczy. Rozwiązaniem mogą stać się małe magazyny do wynajęcia, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie niepotrzebnych mebli, rowerów lub sprzętu sportowego i opon samochodowych

  Co zrobić z przedmiotami, które nie mieszczą się w mieszkaniu?

  Rynek usług związanych z nieruchomościami dostosowuje się do wymagań klientów. Dlatego łatwo znaleźć projektantów wnętrz, którzy wyspecjalizowali się w aranżacji niewielkich przestrzeni. Mieszkania są tak projektowane, aby wykorzystać każde wolne miejsce. Tworzone są również wielofunkcyjne meble, które można łatwo składać i wykorzystywać na kilka sposobów. Standardem stały się na przykład rozsuwane stoły kuchenne. Jednak często najlepszym rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe. Dla uzyskania informacji o warunkach przechowywania w nich rzeczy skontaktuj się z konsultantem. Klikając poniżej sprawdzisz dostępność powierzchni w swojej okolicy.

  Przechowalnia rzeczy Warszawa cena

  Magazyny stają się bardzo popularnym sposobem na uniknięcie zagracenia mieszkania rzadko używanym sprzętem. Kontenery magazynowe wynajem cena zależy od kilku czynników:

  Zazwyczaj wszystkie warunki wynajmu ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami klienta.

  Magazyny samoobsługowe i boksy do przechowywania

  Zaletą wielu magazynów jest ich bezproblemowa obsługa. Klient ma dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę i zawsze może swobodnie z nich korzystać. Zazwyczaj po załatwieniu wszystkich formalności wynajmujący otrzymują kody lub klucze do wejścia. Okres przechowywania rzeczy może trwać nawet kilka lat. Przewiduje się, że z każdym rokiem popyt na małe magazyny będzie się zwiększał. Wzrost stopy życiowej i bogacenie się społeczeństwa powoduje chęć nabywania większej ilości rzeczy, które nie zawsze będą mieściły się w posiadanych mieszkaniach.

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe