Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Jak poprawnie przechowywać meble drewniane?

  Co ma zrobić właściciel domu z meblami, które nie pasują do nowej aranżacji wnętrza, ale żal mu jest je wyrzucać? Od niedawna na rynku powstają magazyny do przechowywania rzeczy dostępne dla firm oraz klientów indywidualnych. Warto wybrać taką przechowalnię, która właściwie zadba na przykład o cenne meble drewniane. Uzyskaj bliższe informacje o warunkach magazynowania mebli oraz cenniku klikając napis poniżej. 

  Pomysły na przechowywanie rzeczy podczas remontu

  Meble, ubrania oraz sprzęt mogą być problemem podczas generalnego remontu lub przeprowadzki. Na szczęście są miejsca w których można bezpiecznie przechować przedmioty. Należą do nich między innymi:

  Przed przekazaniem rzeczy do magazynu trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. Ubrania można schować do specjalistycznych pudełek lub toreb. Książki lub dokumenty również powinny być umieszczone w plastikowych pojemnikach, które nie ulegną zniszczeniu podczas transportu lub w trakcie dłuższego przechowywania w magazynie.

  Zasady poprawnego przechowywania mebli drewnianych

  Jeśli nie chcesz, żeby Twoje cenne drewniane meble zostały zniszczone, warto wynająć przechowalnię. Dobrze jest uprzednio sprawdzić, czy miejsce jest klimatyzowane oraz bezpieczne – zabezpieczone przed kradzieżami. Najlepsze są profesjonalne przechowalnie oferujące długoterminowe umowy. Drewno jest bardzo wrażliwe na wilgoć. W pomieszczeniu magazynowym powinna przez cały rok panować temperatura zbliżona do warunków mieszkaniowych. Przechowywanie mebli cennik zależy od ilości wyposażenia oraz potrzebnej powierzchni. Im większy boks, tym wyższe będą miesięczne koszty utrzymania. Po dokładną wycenę należy zgłosić się do właściciela magazynu lub kontenera.

  Jak działa magazyn samoobsługowy?

  Innowacyjne pomysły na przechowywanie rzeczy pozwalają na swobodne przemieszczanie się oraz wyjazdy. Magazyn samoobsługowy Warszawa lub inne duże miasta jest idealnym rozwiązaniem dla studentów wynajmujących mieszkania. Po zakończonym roku akademickim mogą oddać swoje rzeczy na przechowanie i odebrać je po trzech miesiącach, gdy wrócą na kolejne miesiące nauki. Magazyn można wynająć online i od momentu podpisania umowy ma się do niego nieograniczony dostęp o każdej porze.  

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe