Godziny otwarcia biura
pon
8:00 – 19:00
wt
8:00 – 19:00
śr
8:00 – 19:00
czw
8:00 – 19:00
pt
8:00 – 19:00
sb
10:00 – 15:00
KONTO KLIENTA
PL
pl

  Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe

  Preferowane godziny kontaktu:

  Jak poprawnie oznaczyć kartony przy przeprowadzce?

  Przeprowadzka lub remont są zawsze dużym wyzwaniem dla właścicieli mieszkań oraz domów. Dlatego warto wcześniej zorientować się, jak wygląda magazynowanie towarów Warszawa i inne większe miasta. Dobrze jest też pamiętać o przyszykowaniu i właściwym oznakowaniu kartonów i paczek. Jeśli nie jesteś pewien, czy właściwie zapakowałeś rzeczy skontaktuj się konsultantem firmy magazynowej klikając przycisk.

  Przechowalnia rzeczy Warszawa na czas remontu?

  Podczas generalnego remontu meble i rzeczy pozostawione w mieszkaniu bardzo przeszkadzają i utrudniają pracę ekipie. Magazyn typu przechowalnia daje możliwość czasowego zabezpieczenia wszystkich przedmiotów. Ubrania, książki i naczynia można spakować w:

  Należy jednak pamiętać, aby dokładnie oznaczyć kartony zawierające delikatne przedmioty oraz uważać na ich stan podczas transportu. Każda skrzynka lub pudełko muszą być opisane, aby można było szybko znaleźć potrzebny przedmiot. Tak przygotowane paczki można bezpiecznie umieścić w kontenerach magazynowych.

  Ile kosztuje przechowywanie mebli?

  Przygotowując się do przeprowadzki wiele osób zadaje sobie pytanie – Jaki jest koszt tymczasowego przechowywania rzeczy? Wbrew pozorom usługa nie jest wcale droga. Wiele zależy od ilości mebli i rzeczy oraz czasu na jaki mają być pozostawione. Pakując przedmioty dobrze jest wybrać pojemniki,które są ze sobą kompatybilne i będą mogły być ustawiane jeden na drugim. Dzięki temu znacznie zostanie zaoszczędzone miejsce w przechowalni.

  Kontenery do przechowywania rzeczy

  Kontenery przeznaczone na przechowywanie rzeczy z mieszkań muszą spełniać wymogi odnośnie do właściwej temperatury oraz braku wilgoci. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza gdy przechowywane mają być meble z drewna lub książki i dokumenty. Wynajmując kontenery magazynowe warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

  Proces wynajęcia powierzchni magazynowej jest niezwykle prosty. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość pod podany na stronie firmy numer lub skontaktować się mailowo.

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić korzystanie z niektórych funkcji. Kontynuując, zgadzasz się na używanie plików cookies. Dowiedzieć się więcej.
  Rozumiem

   Wypełnij formularz,
   aby nasz konsultant
   mógł sprawnie Ci pomóc

   Chcesz zarezerwować miejsce do przechowywania? A może masz do nas jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy self-storage jest dla Ciebie? Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

   • W 100% bezpłatna i niezobowiązująca rezerwacja boksu
   • Zarezerwuj boks na max. 3 dni z gwarancją niezmienności ceny
   • W razie potrzeby zmień boks na większy lub mniejszy

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Topbox Landbank Poland sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Konsultant Top Box udzieli Ci informacji najszybciej jak to możliwe